Arı yemi, zeytin fidanı ve gübre dağıtımları devam ediyor

Muğla Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Seydikemer ve Ortaca'da üreticilere arı yemi, zeytin fidanı ve gübre dağıtımı yapıldı.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Dost Gazetesi

Tarım ve Orman Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdürlüğünün desteği ile Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından Ortaca İlçesi’nde gerçekleştirilen törene, İl Müdürü Barış Saylak, Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir,  Belediye Başkan Yardımcıları Fedai Kılıç, Ferruh Atabey, İl Müdürü Yardımcısı Erizan Yılmaz, İlçe Müdürü Okan Bilgiç, Tariş Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Metin, MHP İlçe Başkanı Kağan Çakır, Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Veli Türk, Ziraat Odası Başkanı Salim Çöllü, Esnaf ve Kefaret Odası Başkanı Hüsamettin Karaşahin, Şoförler Odası Başkanı Halil Erpek ile arıcılar katıldı. Ortaca’da 188 üreticiye 14 ton arı yemi dağıtıldı.
Seydikemer’de gerçekleştirilen törene ise İl Müdür Yardımcısı Enver Aydın, İlçe Müdürü Engin Maraşlı, Fethiye-Seydikemer Süt Üreticiler Birliği Başkanı Turgut Tokmak ile üreticiler katıldı. 139 üreticiyle biraraya gelen yetkililer, 7 bine yakın zeytin fidanı ile 20 ton gübre dağıtımı yaptı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN