Başsavcı Bingül'den Fethiyespor'a ziyaret

Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül, 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Fethiyespor Kulüp Başkanı Esat Bakırcı ve yönetim kurulu üyelerine ziyarette bulunarak, başarılar diledi.

PAYLAŞ
Başsavcı Bingül'den Fethiyespor'a ziyaret
Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül, 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Fethiyespor Kulüp Başkanı Esat Bakırcı ve yönetim kurulu üyelerine ziyarette bulunarak, başarılar diledi.
Dost Gazetesi - Abuzer Tolga Elikli

Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül, Fethiyespor Kulübüne ziyarette bulundu. Başsavcı Bingül’ü Başkan Esat Bakırcı yönetim kurulu üyeleri Nail Şal, Önder Abdurrahim Önder, Nacit Çatal, Metin Sevinç, Cem Tufan, Akhan Ugan ve Teknik Direktör Selahattin Dinçel karşıladı. Fethiyespor Kulüp Başkanı Esat Bakırcı, Başsavcı Ünal Bingül’e üzerinde adı ve 25 numara yazılı Fethiyespor forması armağan etti.
Ziyarette açıklamada bulunan Fethiyespor Kulüp Başkanı Esat Bakırcı, “Önce bu sezon 2. Lige, ardından bir üst lige Fethiyespor’u taşımak için yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ve bu şehir ile elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN