Fethiye'de yılbaşı renkli geçti

Fethiye'de vatandaşlar 2021'i meydanlarda ve eğlence mekanlarında uğurladılar. Fethiye halkı gece yarısına kadar eğlence mekanlarında ve meydanlarda eğlendi.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Dost Gazetesi -

Fethiye’de kutlamaların adresi Beşkaza Meydanı,Çalış Sahili,  sahil bandı ve tarihi Paspatur Çarşısı oldu. Yaklaşık 2 bin kişi Beşkaza Meydanı’nda toplanarak yeni yıla havayı fişek gösterisiyle girdi. Vatandaşlar kendi imkanları ile organize  ettikleri müzik sistemleri ile eğlendi. Bunun yanında yeni yıla eğlence mekanlarında girmek isteyen vatandaşlar sahil bandı ve Tarihi Paspatur Çarşısı’na yoğun ilgi gösterdi. Sahil Bandı’nda bulunan Barbun adlı işletme tercih edilen mekanların başında yer aldı.
Fethiye’nin eğlence deyince akla gelen ilk yeri olan gece kulübü ve barların bulunduğu Paspatur Çarşısı,  yeni yıl kutlamalarında tercih edilen yer oldu. Eğlence mekanları dolduran vatandaşlar çalan hareketli yabancı-Türkçe müziklerle eğlendi. DJ’lerin hareketli şarkılarıyla coşan kalabalık unutulmaz yeni yıl kutlaması yaşadı.
İNŞALLAH 2022 ÇOK DAHA GÜZEL OLACAK
Yeni yıl ile ilgili konuşan Barbun Bistro Restoran Şefi Barış Yıldırım’’ Bu yılbaşı çok güzel geçiyor. Geçen yılbaşı kutlayamadık. Rezervasyonlarımız bir hafta önceden dolmuştu. İnsanlar içerde eğlenip yemeklerini yiyorlar. Gece 12.00’da havai fişek gösterimiz var. Sonrasında yılbaşı çekilişi yapacağız. İnşallah 2022 çok daha güzel olacak’’ dedi.
OLAYSIZ YILBAŞI
Yılbaşı akşamı tüm vatandaşların huzurlu ve mutlu bir akşam geçirmesi adına Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü, Fethiye İlçe jandarma Komutanlığı  en üst düzey güvenlik önlemlerini aldı. Sağlık ekipleri de tüm gece teyakkuz halindeydi. Alınan bu önlemlerin sonucunda birkaç önemsiz olayın haricinde olaysız bir yılbaşı akşamı oldu. Güvenlik güçleri gece boyunca vatandaşların huzuru için koıntrollerine devam etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN