Fethiye Esnafı Yılbaşına Hazır

Yılbaşına sayılı günler kala Fethiye caddeleri ve mekânları yeni yıl için ışıklandırıldı. Birçok kafe, restoran gibi işletmeler ise yeni yıla özel konseptleriyle 2022'ye hazır.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Dudu Hanım Canğara

Yeni yıla sayılı günler kala caddeler ve mekânlar ışıklandırıldı. Fethiye Belediyesi de yeni yıl için Beşkaza Meydanı’na ışıklı yazılar ve yeni yıla özgü figürler tasarladı. Fethiye esnafı da işletmelerini yeni yıl konseptine uygun şekilde düzenledi. Caddelerin ve mekânların konsepti vatandaşlar tarafından ilgi gördü. 
Birçok restoran ve kafe yeni yıl için özel menü ve konsept hazırladı. Yeni yılı eğlenerek kutlamak isteyen vatandaşlar eğlence mekânlarına yoğun ilgi gösteriyor.
‘’YENİ YILDA HERKESİ MEKÂNIMIZA BEKLİYORUZ’’
Yeni yılda herkesi mekânımıza bekliyoruz diyen Marine Kafe işletmecisi Murat Avcu, ’’Yeni yıl için hazırlıklarımız tam gaz devam ediyor. Hava şartları biraz zorlasa da iyi bir şekilde mekânımızı yeni yıla hazırlıyoruz. Bu arada yeni yılda herkesi mekânımıza bekliyoruz. Güzel bir eğlence olacak. Şimdiden herkesin yeni yılını kutluyorum. Huzurlu sağlıklı mutlu bir yıl diliyorum’’ dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN