Fethiye Gaziler Derneği'ne Tokat'tan Anlamlı Ziyaret

Tokat Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Demirel ve dernek üyeleri Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret ettiler. Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal ve dernek üyelerine anlamlı bir ziyaret gerçekleşti. Fethiyeli Şehit Aileleri ve gaziler, Tokat Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Demir ve dernek üyeleri ile bir araya geldi. Karşılıklı sohbetlerin yapıldığı, geçmişin yad, şehitlerimizin ruhlarının şad edildiği ziyarette, Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal, Tokat Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Demirel'e ziyaretin anısına plaket taktim etti.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Dost Gazetesi - Sezgi Köktener

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal, ‘Hey 15’li’ türküsünü hatırlatarak; “ Bugün anlamlı bir gün yaşıyoruz. Tokat’tan bizi onurlandırdılar. Tokat ilimiz 15’liler diye anılır. 15’lilerden bu yana tüm şehitlerimizi saygıyla anıyorum. Onların ruhları şad olsun. Bugün burada tüm şehitlerimiz, gazilerimiz adına Tokat derneğimizin başkanına bu plaketi vermekten onur duyuyorum” dedi.
Açıklamasında Muğla Valisi Orhan Tavlı ve Fethiye Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu’na da seslenen Ünal, “Sayın Muğla Valimizden talebimiz Tokat Valisi’nin yaptığı gibi bize de bir gezi yaptırması. Yaz aylarında inşallah bizlerde Tokat’ımızı gezer, görürüz. Sayın Kaymakamımızın zaten derneğimize çok büyük katkıları vardır. Onun derneğimize yakın ilgi ve alakasından dolayı şükranlarımı sunuyorum. Yeni bir Kaymakamımız geldi. Göreve başlar başlamaz ayağının tozuyla derneğimize geldi, bizleri ziyaret etti. Sorunlarımızı, dertlerimizi dinledi. İnşallah Fethiye’mize ve derneğimize hayırlı işler yapacaktır” diye konuştu. 
Tokat Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Demirel ise kendilerine bu imkanı tanıyan ve Fethiye’deki gaziler ve şehit aileleri ile tanışmalarına vesile olan Tokat Valisi Ozan Balcı’ya teşekkür ederek, “ Sayın Valimiz sağolsun. Bizi Antalya’ya gönderdi, Fethiye’ye geldik. Önce Sayın Valimize ve bizi Antalya’da Fethiye’de misafir eden gazilerimize, şehit ailelerimize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.  
Ardından Şehirler Anıtı önünde fotoğraf çektiren Şehit Aileleri ve Gaziler Down Cafe’de çay içip sohbetlerine devam ettiler.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN