Fethiyespor çalışmalarına Antalya'da devam ediyor

3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Fethiyespor ligin ilk yarısını lider olarak tamamladı. Lacivert beyazlılar 16 Ocak'ta ikinci yarının ilk maçında karşılaşacağı Kırıkkale Büyük Anadolu Spor karşılaşmasının hazırlıklarına Antalya'da devam ediyor.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi -

Fethiyespor ilk yarıya 43 puanla en yakın rakibi Esenler Erokspor’un 9 puan önünde lider olarak tamamladı. Lacivert beyazlılar ikinci devre hazırlıklarına Antalya’da başladı. Takım hazırlıklara Teknik Direktör Selahaddin Dinçel ve ekibinin yönetiminde salon çalışmasıyla devam ediyor.
Fethiyespor ilk yarıda yakaladığı seriye ikinci yarıda da devam etmek istiyor. Lacivert beyazlılar Antalya kampı boyunca ikinci devreye en iyi şekilde hazırlanarak, sezona iyi bir giriş yapmak istiyor.
Fethiyespor’un hazırlık kampı 8 Ocak’ta sona erecek. Çalışmalarına 8 Ocak sonrasında Fethiye’de devam edecek olan Şimşekler Antalya kampında hazırlık maçları da yapacak.
Lacivert beyazlılar ikinci yarının ilk maçını 16 Ocak’ta Kırıkkale Büyük Anadolu Spor  ile Fethiye Şehir Stadı’nda karşılaşacak.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN