Fethiyespor yeni seri peşinde

TFF 3. Lig 3. Grup'ta 25 puanla liderliğini sürdüren Fethiyespor, Çankaya F.K.'yı ağırlayacak. Lacivert beyazlılar pazar günü saat 13:00'da Fethiye Şehir Stadında oynanacak olan maçın hazırlıklarını tamamladı.

PAYLAŞ
Fethiyespor yeni seri peşinde
TFF 3. Lig 3. Grup’ta 25 puanla liderliğini sürdüren Fethiyespor, Çankaya F.K.’yı ağırlayacak. Lacivert beyazlılar pazar günü saat 13:00’da Fethiye Şehir Stadında oynanacak olan maçın hazırlıklarını tamamladı.
Dost Gazetesi - Sezgi Köktener

Sezonu iddialı bir şekilde sürdüren Fethiyespor, Şanlıurfa deplasmanında Karbel Karaköprüspor’a 3-0 yenilerek bu sezon 2. yenilgisini almıştı. Yeni bir seri yakalamak için Çankaya F.K. maçına oldukça iyi hazırlanan lacivert beyazlılar maç saatini bekliyor.  Fethiyespor 11 maçta topladığı 25 puanla gurubunda liderliğini devam ettirirken, bu hafta ligde 15 puanla 10. Sırada yer alan Çankaya F.K. ile karşılaşacak. Fethiyespor Çankaya F.K maçını Manisa Bölgesi hakemlerinden Hüseyin Gökberk yönetecek olup, yardımcılıklarını Denizli Bölgesinden Harun Öztekin ve Manisa bölgesinden Gökben Çambel yapacak. Maçın 4. Hakemi yine Manisa bölgesinden Ali Tunçer olduğu öğrenildi.
Fethiyespor ilk kez evinde gündüz maçına çıkacak.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN