Ftso'dan Seydikemer'in Rekortmen Firmalarına Plaket

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ve beraberindeki heyet, Seydikemer'de 2020 yılında istihdam, ihracat ve vergi rekortmenleri sırlamasında ilk 3 sırada yer alan firma temsilcilerine plaket verdi. Ödedikleri vergiler, sağladıkları istihdam ve yaptıkları ihracatla bölge ve ülke ekonomisine değer katan, FTSO üyelerine teşekkür eden Başkan Çıralı, 'Seydikemerimiz alabalık sektörlerinde dünyaca tanınan bir bölge ise bu firmalarımızın eseridir.' dedi.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi -


Seydikemer’de istihdam, ihracat ve vergi rekortmenleri sıralamasında ilk 3 sırada yer alan firmaları ziyaret eden Başkan Çıralı’ya, FTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Hıra ile Yönetim Kurulu üyeleri Halil İbrahim Öztürk ve Ramazan Dim eşlik etti. FTSO heyeti ilk olarak Seydikemer’de istihdam ve ihracat sıralamasında ilk sırayı alan Selina Balık İşleme Tesisi İthalat İhracat ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ramazan Mete Karakaya’yı ziyaret etti. Karakaya’ya plaketleri Başkan Osman Çıralı ve Başkan Yardımcısı Kemal Hıra tarafından verildi. 

FTSO heyeti daha sonra 2020 yılı kurumlar vergisi sıralamasında ilk sırayı alan Enver Ekinci Tarım Su Ürünleri İnşaat Turizm Sanayi Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi işletmecisi Şahin Ekinci ile bir araya geldi. FTSO heyetine tesisi gezdiren Ekinci’ye plaketi Başkan Çıralı tarafından takdim edildi. 

Son olarak 2020 yılı kurumlar vergisi sıralamasında 2’nci sırayı alan Selina Fish Su Ürünleri Ticaret Limited Şirketi işletmecisi Halil Şahingöz’e plaketi Başkan Çıralı tarafından verildi. 

Başkan Çıralı, “Başarılarının devamını diliyorum”

Seydikemer’de faaliyet gösteren rekortmen firmaları tebrik ederek başarıların devamını dileyen Başkan Çıralı, ödedikleri vergiler, sağladıkları istihdam ve yaptıkları ihracatla bölge ve ülke ekonomisine değer katan, tüm FTSO üyelerine teşekkür etti. Rekortmen firmaların Türkiye’yi yurt dışı pazarlarda en iyi şekilde temsil ettiğinin altını çizen Başkan Çıralı, “Bugün Seydikemerimiz alabalık sektörlerinde dünyaca tanınan bir bölge ise bu firmalarımızın eseridir.” dedi.  
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN