'Gold House' Görkemli Bir Törenle Açıldı

Gold House Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı YLMZ İnşaat Fethiye Ofisi görkemli bir törenle açıldı.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Dost Gazetesi - Sezgi Köktener

Fethiye’de fark yaratacak “Gold House YLMZ İnşaat” açılışı gerçekleşti. Açılış törenine Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı, SED Medya Sahibi Seda Köktener ve iş dünyasından birçok kişi katıldı. Fethiye’de güçlü kadrosu ile hizmet verecek olan “Gold House” ortakları Selçuk Yılmaz, Barış Yılmaz ve Mustafa Solhan İstanbul’da yıllardır bu sektörde olduklarını belirterek, Fethiye’de örnek projelere imza atacaklarını ifade ettiler. 
AÇILIŞA YOĞUN KATILIM OLDU
Gold House Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı YLMZ İnşaat Fethiye Ofisi Babataşı Mahallesi, Mustafa Kemal Bulvarında hizmete girdi. Açılış törenine yoğun bir katılım olduğu gözlerden kaçmazken “Gold House” ortakları Selçuk Yılmaz, Barış Yılmaz ve Mustafa Solhan misafirlere yeni ofis hakkında bilgiler verdiler.
“MÜŞTERİMİZİN PARASI BİZİM PARAMIZ”
Kaliteden ödün vermeden hizmet vereceklerini kaydeden Mustafa Solhan, “ Bizim işe bakış açımız hep şu oldu; müşterimizin parası bizim paramız, yatırımları bizim yatırımımız. Çünkü yaptığımız bütün işlerin bumerang gibi bize mutlu, huzurlu ve sağlıklı kazançlarla geri dönmesini istiyoruz. O yüzden de hizmet kalitemizden hiç ödün vermeden Fethiye’ye yakışır bir ofis açtığımızı düşünüyoruz. Bu hizmetimizin aynısını İstanbul’daki şubelerimizde de veriyoruz. Oradaki çalışma arkadaşlarımız, müşterilerimiz ve dostlarımızdan aldığımız iyi eleştiriler nihayetinde bizi Fethiye’ye itti. Rüzgarı yelkenimize doldurduk ve geldik. İnşallah Fethiye ve bizler için hayırlı olur. Önce insan ve onların kazançları sonra da bizim kazançlarımız diyoruz. Umarım Fethiye mutlu olur, bizler mutlu oluruz. Kaliteden ödün vermeden burada açılışımızı yaptık. Bundan sonrada hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. Ben ve sevgili ortaklarım abim, kardeşim Barış ve Selçuk Yılmaz ile birlikte olmak güzel bir duygu. Zamanında ailelerine bizi kabul ettiler. Bu ailede olmaktan oldukça onurlu ve mutluyuz” şeklinde konuştu.
“FARK YARATACAĞIMIZA İNANIYORUZ”
Fethiye bölgesinde fark yaratacaklarını ifade eden Barış Yılmaz, “Şirketimizin merkezi İstanbul’da. Burası bizim 2. ofisimiz. Biz İstanbul’daki tecrübelerimizi bu bölgeye aktarmak için geldik. Alışıla gelmiş bir konuda alışıla gelmişin dışında bir hizmet anlayışı güdüyoruz. Bu konuda fark yaratacağımıza inanıyoruz. Fethiye bizim için çıkış noktası olacak. Tüm Ege bölgesine inşallah bu konuda fark yarattığımızı göstereceğiz. Hem bize hem Fethiye’ye hem de Ege bölgesine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
“FETHİYE’DE FARKLI PROJELERE İMZA ATACAĞIZ”
İstanbul’daki tecrübelerini Fethiye’ye getirdiklerini belirten Selçuk Yılmaz, “Merkez bölgemiz İstanbul’da. Aslında İstanbul’daki kültür ve anlayışları Fethiye’ye taşıyarak çok farklı şeyler yapacağımıza inandık. Burada çok farklı şeylere imza atacağımıza inanıyorum. Fethiye çok güzel bir yer. Bu güzelliklere daha da güzellikler katacağımıza inanıyorum. Biz buradayız ve herkes bizim misafirimiz. Fethiye’de portföyü belirlemememiz şöyle; kendi projelerimizde var. Üzümlü’de şu anda 17 bağımsız villalık bir kendi inşaatımız var. Buna benzer 2-3 projemiz daha var. Biz kendi mülklerimizi de aynı anlayış ve kültürle sattığımız için diğer portföyler bizim için değerinde olduğu sürece satışa hazırdır. Bu sektörde de zaten 20 yılı aşkın tecrübemiz var. Bu tecrübeyle birlikte çok iyi şeyler olacağından eminim” diye konuştu. 

“FETHİYE’NİN ESTETİĞİNE UYGUN YAPILARIN YAPILMASINI İSTERİM”
Açılışa Katılan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Pandemi süreci boyunca zor şartlar altında olan iş camiasında bu çok güzel bir açılış. Fethiye’nin estetiğine uygun yapıların yapılmasını isterim. “Gold House” İnşaat sektöründe hizmet verecek. Aynı zamanda Belediyemizin estetik komisyonundan da fikirler alıp Fethiye’deki projelerini hayata geçirirler diye düşünüyorum. Uzun yıllardır tanıdığım bir aile. Aynı zamanda İstanbul’da görev yapmış bir meslektaşımızın yakınları. Kendilerine hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN