Gripin, Menteşe'ye İlaç Gibi Geldi

Menteşe Belediyesi bu yıl 6.'sını düzenlediği şenliklerle kültür – sanat dünyasının sevilen isimlerini Menteşeliler ile buluşturmaya devam ediyor.

PAYLAŞ
Gripin, Menteşe'ye İlaç Gibi Geldi
Menteşe Belediyesi bu yıl 6.‘sını düzenlediği şenliklerle kültür – sanat dünyasının sevilen isimlerini Menteşeliler ile buluşturmaya devam ediyor.
Dost Gazetesi - Vural Durmaz

Türk rock müziğinin sevilen gruplarından Gripin şenlik kapsamında sahne aldığı Cumhuriyet Meydanındaki açık hava konserinde Menteşelilere unutulmaz bir gece yaşattı. Başta gençler olmak üzere binlerce Menteşeliye ilaç gibi gelen Gripin en sevilen şarkılarını Menteşeliler için söyledi. Menteşeli hayranları gece boyunca sevilen rock grubu Gripin’in şarkılarına hep bir ağızdan eşlik ettiler. 
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş Gripin’e şenliğe yapmış olduğu katılımlarından dolayı teşekkür plaketi takdim ederek, “Pandemi, orman yangınları derken morallerimiz iyice bozulmuştu. Şenliklerimizi yapmanın amacı zaten sizlere biraz da moral vermek, kötü günleri unutturmak. Buradan bakınca çok güzel görünüyorsunuz. İyi ki geldiniz, ayaklarınıza sağlık. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum.” dedi. 
Binlerce Menteşeli konser boyunca Gripin’in sevilen şarkılarına hep bir ağızdan eşlik ettiler. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN