Hokey Antrenörlük Kursu Başladı

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nce düzenlenen, Hokey 1. ve 2. Kademe Antrenörlük Kursu, Kredi Yurtlar Kurumu Konferans salonunda Özel Antrenman Bilgisi dersi ile başladı.

PAYLAŞ
Hokey Antrenörlük Kursu Başladı
Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce düzenlenen, Hokey 1. ve 2. Kademe Antrenörlük Kursu, Kredi Yurtlar Kurumu Konferans salonunda Özel Antrenman Bilgisi dersi ile başladı.
Dost Gazetesi - Abuzer Tolga Elikli

17-28 Eylül 2021 tarihleri arasında Muğla’da yapılacak olan Hokey 1. ve 2. Kademe Antrenörlük Kursu başladı.Kurs ile ilgili bilgiler veren kurs eğitmeni ve aynı zamanda Milli Takım Antrenörü olan Serkan Şen, 21 Eylül’de teknik, taktik ve oyun kuralları ile ilgili olan derslerin bitmesiyle 1. Kademe Hokey Antrenörlük Kursunun sona ereceğini, 2. Kademe Hokey Antrenörlük Kursunun ise 22 Eylül’de başlayarak, 28 Eylül’e kadar devam edeceğini belirtti. 
KURS 28 EYLÜL’E KADAR DEVAM EDECEK
Antrenörlük kursunda katılımcılarla bir araya gelen Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Hokey 1. ve 2. Kademe Antrenörlük Kursunun, 28 Eylül’e kadar devam edeceğini kaydetti.
İl Müdürü Ömer İlman, kursun sonunda katılımcılara antrenörlük belgesi verileceğini belirterek, “Kursa olan yoğun ilgi bizleri gerçekten sevindiriyor. Muğla’da sporun her dalında etkinlikler yapıldığı gibi çeşitli kurslar da düzenleniyor. Biliyoruz ki başarılı sporcular ancak doğru yönlendirmelerle, iyi antrenörlerle hedeflerine varabilirler. Bu nedenle çeşitli dallarda olduğu gibi Hokey ’de de antrenörlerimizin ellerinden geleni yaparak siz katılımcılara bilgilerini en iyi şekilde aktaracağına inanıyorum. Sizlerin de gençlerimize yol göstererek onların hem sporda hem hayatta başarılı olmaları konusunda yardımcı olacağını temenni ediyorum. Hepinize katıldığınız için teşekkür ediyor, kurstaki eğitiminizde başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN