İş insanı Arıcan, Başkan Çıralı'ya Atatürk Portresi Hediye Etti

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası'nı (FTSO) ziyaret eden Durmuş Arıcan Ticarethanesi İşletme Sahibi Durmuş Arıcan, FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı'ya yaklaşık 1,2 metre boyunda, tek parça granitten oluşan Atatürk portresi hediye etti.

PAYLAŞ
İş insanı Arıcan, Başkan Çıralı'ya Atatürk Portresi Hediye Etti
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı (FTSO) ziyaret eden Durmuş Arıcan Ticarethanesi İşletme Sahibi Durmuş Arıcan, FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı’ya yaklaşık 1,2 metre boyunda, tek parça granitten oluşan Atatürk portresi hediye etti.
Dost Gazetesi - Vural Durmaz

FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Fethiye’nin tanınmış iş insanı Durmuş Arıcan’ı FTSO Hizmet Binası’ndaki makamında ağırlayarak bir süre sohbet etti. Arıcan’a hediyesinden dolayı teşekkür eden Başkan Çıralı, “İlçemizin saygıdeğer iş insanlarından Sayın Arıcan’a bu kıymetli hediyesinden dolayı çok teşekkür ederim. Bizi gerçekten onurlandırdı. Tek parça granit üzerine işlenen bu portreyi daima Odamızın başköşesinde bulunduracağız. Yoğun mesai harcadığımız bugünlerde, üyelerimizin sorunlarına çözüm üretmek kadar bizi mutlu eden bir şey daha varsa gayretlerimizin takdir edilmesidir. Kendilerine bir kez daha zahmetlerinden ve nazik hediyesinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN