Kaymakam Fırat, 'Gazilerimizde ayaklı vatan aşkı, canlı bir şekilde görünüyor'

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Kaymakam Adayı Hilal Kızılkaya ile birlikte Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Dost Gazetesi - Hilal Akbaş

Ziyarette; gazi ve şehit yakınları ile sohbet eden Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, gazilerimizi ziyaret edince milli şuuru daha da benimsediklerini belirterek, gazilerimizde ayaklı vatan aşkının canlı bir şekilde göründüğünü ifade etti. 
Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal ise gaziler derneğine verilen değer ve nazik ziyaretleri için Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’a teşekkür etti.  
“SORUNLARIMIZI DİNLEYEREK, YANIMIZDA OLDUĞUNU GÖSTERMİŞTİR”
Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal, “Bugün derneğimize Sayın Kaymakamımız, Mülki Amirimiz Eyüp Fırat ziyaret etmiştir.  Kendilerine bize gösterdikleri bu yakınlıktan dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizim sorunlarımızı dinleyerek, bizim yanımızda olduğunu göstermiştir” dedi. 
“GAZİLERİMİZDE AYAKLI VATAN AŞKI, CANLI BİR ŞEKİLDE GÖRÜNÜYOR”
Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, “Gazilerimiz bizim baş tacımız. Bunu her ortamda da söylüyoruz. Biz de zaten her ortamda bir araya geliyoruz ama arada böyle bu şekilde ziyaretler de yapalım istedik. Hem sayın valimin selamlarını getirelim dedik. Dün valilikte toplantıdaydık, gazilerimize selamları var. Gazi derneği başkanımız ve bütün gazilerimize sizlerin de aracılığı ile bu ülke için yaptıklarında dolayı tekrardan teşekkür ediyorum. Bugün gazilerimizi görünce bir milli şuurumuzu daha da tazeliyoruz. Kendi çocuklarıma da söylüyorum, gidin bir gazimizin elini öpün diye. Çünkü milli şuuru çocuğa bundan daha güzel bir şekilde veremeyiz. Derler ya Peygamberimiz için ayaklı Kuran-I Kerim diye gaziler için de ayaklı vatan aşkı, canlı bir şekilde görünüyor. Kitaptan okumaktan çok daha güzel oluyor. Çocuklar içinde çok değerli. Ben tekrardan teşekkür ediyorum. Burada gazilerimiz ile istişare edip, sohbet edeceğiz” diye konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN