Müdür Yiğit, 'Herkese sporu sevdireceğiz'

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenen 'Amatör Spor Haftası' Fethiye'de renkli görüntülerle başladı.

PAYLAŞ
Müdür Yiğit, 'Herkese sporu sevdireceğiz'
Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Amatör Spor Haftası’ Fethiye’de renkli görüntülerle başladı.
Dost Gazetesi - Vural Durmaz

Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Amatör Spor Haftası Etkinlikleri kapsamında düzenlenen yürüyüşe Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit, Sporcular, Antrenörler ile vatandaşlar katıldı. Hafta dolayısıyla Boğaziçi Restoran yanında toplanan sporcular ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdür Harun Reşit Yiğit Beşkaza Meydanına kadar yürüdü.
Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpler tarafından gerçekleştirilen organizasyon kapsamında Boğaziçi Restoran’dan Beşkaza meydanına kadar yürüyüş gerçekleştirildi. Türk Bayraklı , ‘Amatör Spor Haftası’ yazılı pankart ile gerçekleştirilen yürüyüşe çok sayıda sporcu ve vatandaş katıldı. Fethiye Belediyesi Bando Takımı eşliğinde gerçekleşen etkinlik sonrası değerlendirmede bulunan Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Harun Reşit Yiğit, antrenör ve sporcuların Amatör Spor Haftasını kutladı.
“VATANDAŞLARA VE GENÇLERİMİZE SPORU SEVDİRECEĞİZ”
Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Harun Reşit Yiğit, “Her yıl Ekim ayının başlarında Türkiye genelinde Amatör Spor Haftası olarak kutlandığına vurgu yaparak, haftanın hayırlı olması temennisinde bulundu. Müdür Yiğit, “Hafta sonu Fethiye’de gerçekleştirdiğimiz Fethiye Sporfest etkinliğinin akabinde bir başka etkinliğimiz Amatör Spor Haftasına başladık. Haftaya kortej yürüyüşü etkinliğimiz ile başladık ve katılım da oldukça güzel oldu. Amacımız vatandaşlara ve gençlerimize sporu sevdirmek ve onları spora yönlendirmektir. Hafta boyunca çeşitli spor etkinliklerimiz ile bu güzel haftayı geçireceğiz” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN