Soydemir'e Destek Büyük

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu'na kısa bir zaman kala Başkan Mehmet Soydemir esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Esnaf ve sanatkarın ilgi ve sevgisi ile karşılanan Soydemir'e sosyal medya hesabından da destek mesajları geliyor.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Dudu Hanım Canğara

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir 8 Ocak Cumartesi günü yapılacak olan genel kurul öncesi esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Soydemir yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çamköy, Eldirek ve Sanayi Sitesi’ndeki esnafları ziyaret ederek, 2022 yılının tüm esnaflar için hayırlı ve bereketli bir yıl olmasını diledi. Soydemir, yapılacak olan genel kurula tüm esnafları da davet etti. 
Esnaf ve sanatkar tarafından büyük ilgi ve sevgi ile karşılanan Mehmet Soydemir’e sosyal medya hesabından da övgü dolu mesajlar ile destek verildi. Soydemir’in sosyal medya hesabında yer alan mesajlarında; “Aylık maaşından cebine 1 kuruş koymadan, ihtiyaç sahibi çocuklarımıza burs veren başkana verilen oy helaldir. Yanındayız Mehmet Başkanım”, “Sen bizi hiç yalnız bırakmadın. Bay bayan ayırmadan hep biz aileyiz sözünü yerine getirdin. Bizi hiç zorda ve yalnız bırakmadın. Biz de seni yalnız bırakmayacağız” gibi destek mesajları yağdı. 
Şimdi gözler 8 Ocak Cumartesi günü yapılacak olan Kamil Mutlu Demirtaş, Tezcan Göktepe ve mevcut başkan Mehmet Soydemir’in listelerinin yarışacağı genel kurulda. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN