'Spor Günlüğü' FRT TV'de

FRT Televizyonu yeni yayın dönemine başladı. Her hafta Salı günleri moderatörlüğünü Necati Kanbur'un yaptığı 'Spor Günlüğü' programının yorumculuğunu ise Fevzi Sevinç üstleniyor. Özel konuklarında katıldığı 'Spor Günlüğü' programının ilk konuğu Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman oldu.

PAYLAŞ
'Spor Günlüğü' FRT TV'de
FRT Televizyonu yeni yayın dönemine başladı. Her hafta Salı günleri moderatörlüğünü Necati Kanbur’un yaptığı “Spor Günlüğü” programının yorumculuğunu ise Fevzi Sevinç üstleniyor. Özel konuklarında katıldığı “Spor Günlüğü” programının ilk konuğu Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman oldu.
Dost Gazetesi - Sezgi Köktener

FRT TV yeni yayın dönemine yepyeni programlarla başlıyor. “Spor Günlüğü” programının konuğu Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman oldu. Fethiye’nin tüm spor dallarının konuşulduğu programda Müdür Ömer İlman ikincisi düzenlenen Uluslararası Fethiye Sporfest hakkında değerlendirmeler yaparak, Muğla ve Fethiye turizmini sporla birlikte daha üst çıtalara çıkarmayı hedeflediklerini belirtti. Yaptıkları faaliyetlerden bahseden Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman FRT TV’nin yeni yayın dönemini tebrik etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN