Vali Tavlı, 'Fethiye ve Seydikemer'de turizm çeşitliliği arttırılmalı'

Fethiye Seydikemer Turizm Destinasyonu Yürütme Kurulu' toplantısı Muğla Valisi Orhan Tavlı başkanlığında Fethiye Babadağ Teleferik 1700 tesisinde yapıldı. Toplantıda turizmin devamlılığı için yeni projeler konuşuldu.

PAYLAŞ
Vali Tavlı, 'Fethiye ve Seydikemer'de turizm çeşitliliği arttırılmalı'
Fethiye Seydikemer Turizm Destinasyonu Yürütme Kurulu” toplantısı Muğla Valisi Orhan Tavlı başkanlığında Fethiye Babadağ Teleferik 1700 tesisinde yapıldı. Toplantıda turizmin devamlılığı için yeni projeler konuşuldu.
Dost Gazetesi - Vural Durmaz

Fethiye ve Seydikemer ilçelerinin turizm potansiyelinin değerlendirilmesi ve turizm destinasyonların tanıtımının daha da artırılması amacıyla kurulan “Fethiye Seydikemer Turizm Destinasyonu Yürütme Kurulu” toplantısı Muğla Valisi Orhan Tavlı başkanlığında Fethiye Babadağ Teleferik 1700 tesisinde yapıldı. Toplantı Muğla Valisi Orhan Tavlı başkanlığında Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve diğer kurum yöneticileri ile yapıldı. Yamaç Paraşütü Ölüdeniz’e marka kattığını belirten Muğla Valisi Orhan Tavlı, Babadağ’a yapılan teleferik ile diğer paraşüt merkezlerinden daha iyi bir konuma geldiğini kaydetti. Muğla ve Fethiye turizminin yaz, kış devam etmesi için gerekli çalışmaları yapacaklarının da altını çizdi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN