Ak Partililer Seydikemer Belediyesinde Bayramlaştı

Seydikemer'e gelen AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi Mehmet Nil Hıdır ve AK Parti Muğla İl Başkan Yardımcısı Gültekin Akça Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve AK Parti İlçe Teşkilatıyla bayramlaştı.

PAYLAŞ

Seydikemer Belediyesi Meclis Toplantı salonunda Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi. Programa AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi (MKYK ) Mehmet Nil Hıdır ve AK Parti Muğla İl Başkan Yardımcısı Gültekin Akça, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve belediye başkan yardımcıları, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, AK Parti Seydikemerİlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker ile AK Parti İlçe Teşkilatı üyeleri katıldı. 
Koronavirüs tedbirleri altında düzenlenen törende AK Parti MKYK Üyesi Mehmet Nil Hıdır, AK Parti Muğla İl Başkan Yardımcısı Gültekin Akça, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş tek tek partililerle bayramlaştı. 
Yoğun bir katılımın olduğu törende AK Parti MKYK Üyesi Mehmet Nil Hıdır ve Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz birer konuşma yaparak tüm İslam Âleminin ve milletimizin Kurban Bayramını kutladı. 
Bayramlaşma töreninin ardından açıklama yapan Başkan Otgöz; “AK Parti MKYK Üyemiz Mehmet Nil Hıdır, İl Başkan Yardımcımız Av. Gültekin Akça, İlçe Başkanımız Salih Gümüş, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Ramazan Sıtkı Ülker ve Belediye Başkan Yardımcılarımız ile beraber İlçe Teşkilat mensuplarımız ile bayramlaştık. Bu vesile ile tekrar herkesin bayramını kutluyorum. Bayramımız mübarek olsun” dedi. 
 
 
 

Dost Gazetesi

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN