Siyaset

Başkan Aziz Güzel 'Milletimizin kullanılmasına asla izin vermeyiz' Başkan Aziz Güzel 'Milletimizin kullanılmasına asla izin vermeyiz'
AK Parti Muğla Milletvekili Demir'in 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama mesajı AK Parti Muğla Milletvekili Demir’in 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama mesajı
Başkan Çoban'dan Bayram mesajı Başkan Çoban'dan Bayram mesajı
Muğla'da 'DSP' Aşkar Çifti İle Şahlanacak Muğla’da “DSP” Aşkar Çifti İle Şahlanacak
CHP'li Erbay 'Çocuklarımızın geleceğinin çalınmasına izin veremeyiz' CHP’li Erbay; 'Çocuklarımızın geleceğinin çalınmasına izin veremeyiz'
Milliyetçi Cumhuriyet Partisi Fethiye İlçe Başkanı Atandı Milliyetçi Cumhuriyet Partisi Fethiye İlçe Başkanı Atandı
AK Partili Hıdır, Datça'da incelemelerde bulundu AK Partili Hıdır, Datça’da incelemelerde bulundu
Milletvekili Ergun'dan Fethiye-Söğüt Karayolu Hakkında Soru Önergesi Milletvekili Ergun’dan Fethiye-Söğüt Karayolu Hakkında Soru Önergesi
Başkan Öztürk, 'Fethiyeliler canından bezdi' Başkan Öztürk, 'Fethiyeliler canından bezdi'
Behçet Saatcı: 'Fethiye'yi 25 Sene Geriye Götürdünüz' Behçet Saatcı: “Fethiye’yi 25 Sene Geriye Götürdünüz”
İYİ Partili Çoban, Genel Başkan Akşener'i Ziyaret Etti İYİ Partili Çoban, Genel Başkan Akşener’i Ziyaret Etti
CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu 'Bozuk Düzeni Değiştireceğiz' CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu; “Bozuk Düzeni Değiştireceğiz”
CHP Fethiye Seçime Hazır CHP Fethiye Seçime Hazır
DYP Muğla İl Başkanı Saatci, Darp Edildiğini Öne Sürdü DYP Muğla İl Başkanı Saatci, Darp Edildiğini Öne Sürdü
Ak Parti Muğla Milletvekillerinden Yeni Müjdeler Ak Parti Muğla Milletvekillerinden Yeni Müjdeler
Deva Partisi İl Başkanı Keskin Gündeme Dair Açıklamalarda Bulundu Deva Partisi İl Başkanı Keskin Gündeme Dair Açıklamalarda Bulundu
Zeybekoğlu, 'Millet İttifakı İktidara yürüyor' Zeybekoğlu, “Millet İttifakı İktidara yürüyor”
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce: 'İktidara Geldiğimizde Muğla'yı Mafyadan Kurtaracağız' Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce: 'İktidara Geldiğimizde Muğla'yı Mafyadan Kurtaracağız'
Girgin, Marmaris orman yangını ve Dalaman kâğıt fabrikası yangınını meclise taşıdı Girgin, Marmaris orman yangını ve Dalaman kâğıt fabrikası yangınını meclise taşıdı
CHP'li Erbay 'Muğla'da yanan alanların ranta açılmasına izin vermeyeceğiz' CHP’li Erbay; 'Muğla’da yanan alanların ranta açılmasına izin vermeyeceğiz'
Siyaset Haberleri

Başkan Aziz Güzel 'Milletimizin kullanılmasına asla izin vermeyiz'

Seydikemer Saadet Partisi İlçe Başkanı Aziz Güzel ülke gündemini değerlendirerek, Seydikemer’de Saadet Partisi rüzgârı eseceğini belirtti. Saadet Partisinin en büyük derdinin seçim olmadığını söyleyen Başkan Aziz Güzel, “Genel başkanımızın dediği gibi seçim derdi değil şuan da geçim derdimiz var” dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Demir’in 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama mesajı

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, Türk basınından sansürün kaldırılışının 113. yıldönümü dolayısıyla Muğla genelinde görev yapan basın mensuplarının günlerini kutladı. Demir mesajında; “Özellikle Muğla yerel basınımız mahallelerimizin, ilçelerimizin, taleplerini siyaset kurumuna aktarmakta önemli işler yapmaktadır. Bu anlamda siyaset kurumunun en büyük yardımcılarından biri medyadır.” dedi.

Başkan Çoban'dan Bayram mesajı

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Fatih Çoban, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesaj yayımladı.

Muğla’da “DSP” Aşkar Çifti İle Şahlanacak

Dünya Barış Elçisi Michael Eser Aşkar DSP Muğla İl Başkanı, Eşi Gloria Artemisia Maria Aşkar İse DSP Bodrum İlçe Başkanlığına Atandı.

CHP’li Erbay; 'Çocuklarımızın geleceğinin çalınmasına izin veremeyiz'

CHP Muğla Milletvekili Av. Burak Erbay, ÖSYM tarafından 2021 yılı üniversiteye giriş için düzenlenen TYT ve AYT sınavlarında yer alan soruların özellikle matematik testlerinde soru tipi ve zorluk seviyesinin bugüne kadar ÖSYM'nin soru havuzunda olmayan tip ve zorlukta olduğu, hatta bazı soruların müfredat dışı olduğu yönünde öğrenciler ve veliler tarafından yöneltilen şikayetleri bir soru önergesi vererek TBMM gündemine taşıdı.

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi Fethiye İlçe Başkanı Atandı

Genel Başkanlığını Fehmi Hataş’ın yaptığı Milliyetçi Cumhuriyet Partisi'nin, Fethiye İlçe başkanlığına Fuat Koç atandı.

AK Partili Hıdır, Datça’da incelemelerde bulundu

AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi Mehmet Nil Hıdır, Datça ve çevresinde ziyaretlerde bulundu. Hıdır, Betçe, Yaka, Yazı Mahalleleri ve Knidos Ören yerini ziyaret ederek mahallelilerin sıkıntılarını dinledi.

Milletvekili Ergun’dan Fethiye-Söğüt Karayolu Hakkında Soru Önergesi

İYİ Parti Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun Fethiye-Söğüt karayolunun hali hazırda tek yönlü olarak faaliyet göstermesine yönelik Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına bir soru önergesi gönderdi.

Başkan Öztürk, 'Fethiyeliler canından bezdi'

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Fethiye’nin genel sorunlarına değinip, yapımı devam eden çalışmaların eksik ve tamamlanamamış olmasına tepki göstererek basın açıklaması düzenlendi.

Behçet Saatcı: “Fethiye’yi 25 Sene Geriye Götürdünüz”

Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde 20 yıl Belediye Başkanlığı yapan Behçet Saatcı, Fethiye’de ki su ve yollar konusunda açıklama yaptı. Saatcı, “Fethiye’yi 25 sene geriye götürdünüz” dedi.

İYİ Partili Çoban, Genel Başkan Akşener’i Ziyaret Etti

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, Türkiye Büyük Millet Meclisindeki makamında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti. Akşener’in Fethiye halkına selam gönderdiğini ifade eden başkan Çoban, “İnşallah bu yılın sonlarına doğru genel başkanımız Fethiye halkı ile hasret gidermek için ilçemize ziyarette bulunacak” dedi.

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu; “Bozuk Düzeni Değiştireceğiz”

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, gündeme dair basın açıklaması yaptı. Zeybekoğlu açıklamasında iktidarı sert sözlerle eleştirerek; “Halkımız bu sorunlarla boğuşurken, Saraylarından ülkeyi yönetenler, milyonların sırtına yeni yükler bindiriyor.” Diye konuştu.

CHP Fethiye Seçime Hazır

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve ilçe yönetimi olası bir erken seçime hazır. Yapılan çalışmalarla göz dolduran ilçe yönetimi projeleri ile de göz dolduruyor.

DYP Muğla İl Başkanı Saatci, Darp Edildiğini Öne Sürdü

Doğru Yol Partisi Muğla İl Başkanı Gizem Saatci arkadaşı ile birlikte darp edildiğini öne sürdü. Saatci, Boğazım sıkıldı, boynum tırnak ve morluk içerisinde, omurgamda zedelenme, bacaklarımda ve kalçamda morluklar var" dedi.

Ak Parti Muğla Milletvekillerinden Yeni Müjdeler

Muğla’ya devam eden yatırımların müjdeleyen AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, 8 ilçede 19 okul müjdesi verdi.

Deva Partisi İl Başkanı Keskin Gündeme Dair Açıklamalarda Bulundu

Deva Partisi Muğla İl Başkanı Tolga Keskin, basın mensuplarıyla kahvaltı da bir araya gelerek gündeme dair açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde Menteşe İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden, Hüseyin İlker Altınsoy’un yerine yeni bir başkan aradıklarını belirtti. Keskin, “İlker Altınsoy genel başkanımıza yönelik hakarette bulunmuş. Benim hakkımda da olumsuz konuşmaları var” dedi. Keskin İl Kongresi’nin yapılacağı tarihi de söyledi.

Zeybekoğlu, “Millet İttifakı İktidara yürüyor”

Bir dizi ziyaretler için Fethiye’ye gelen Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu Millet İttifakının Ortağı olan İYİ Parti Fethiye İlçe teşkilatına da ziyaret gerçekleştirdi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce: 'İktidara Geldiğimizde Muğla'yı Mafyadan Kurtaracağız'

Partisinin il binası açılışı için Muğla'nın merkez ilçesi olan Menteşe’ye gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce esnaf ziyaretinin ardından yaptığı konuşmada, "İktidara geldiğimizde Muğla'yı mafyadan kurtaracağız" dedi. İnce, Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunan Göcek Tüneli'nin paralı olmasını ve Marmaris yangınında uçak kullanılmamasını ile Okluk Koyu'ndaki sarayı eleştirdi.

Girgin, Marmaris orman yangını ve Dalaman kâğıt fabrikası yangınını meclise taşıdı

27 Haziran’da Muğla'nın Marmaris ilçesinde oteller ve yerleşim yerlerinin yakınındaki ormanlık alanda çıkan yangında 150 futbol sahası büyüklüğünde, yaklaşık 110 hektar alan küle döndü. CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin yangın hakkında Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin yanıtlaması istemiyle bir soru önergesi verdi.

Toplam 613 haber.