Siyaset

AK Parti'nin Muğla'daki Kongre Takvimi Belli Oldu AK Parti'nin Muğla’daki Kongre Takvimi Belli Oldu
İYİ Parti Milletvekili Özdağ, il başkanlığı düşen Şekerdağ'ı ziyaret etti İYİ Parti Milletvekili Özdağ, il başkanlığı düşen Şekerdağ’ı ziyaret etti
Selvi, 'ABD'nin geldiği noktayı daha önce tespit etmiştik' Selvi, 'ABD'nin geldiği noktayı daha önce tespit etmiştik'
Ümit Özdağ'dan Açıklama Geldi Ümit Özdağ'dan Açıklama Geldi
İyi Parti'de Deprem! İyi Parti’de Deprem!
Demir 'Kılıçdaroğlu'nun demokrasinin kelime anlamını bile bilip bilmediği şüpheli' Demir “Kılıçdaroğlu’nun demokrasinin kelime anlamını bile bilip bilmediği şüpheli”
Yatağan'ın 56 yıllık hayali gerçekleşiyor Yatağan'ın 56 yıllık hayali gerçekleşiyor
Öztürk, Öztürk,
CHP'li Oymak, 'Dayanışma birliği güçleniyor' CHP'li Oymak, "Dayanışma birliği güçleniyor"
Öztürk, 'Mustafa Kemal Mesleki Teknik Lise taşınacak' Öztürk, “Mustafa Kemal Mesleki Teknik Lise taşınacak”
Her alanda yatırımlarımız kesintisiz devam ediyor Her alanda yatırımlarımız kesintisiz devam ediyor
Muğlamızın ve hemşehrilerimizin her zaman yanındayız Muğlamızın ve hemşehrilerimizin her zaman yanındayız
İlçe Başkanı görevden alındı İlçe Başkanı görevden alındı
CHP Kadın Kolları'ndan eş zamanlı açıklama CHP Kadın Kolları’ndan eş zamanlı açıklama
Ak Partili Öztürk, '2021 için planlarımızı yapmaya başladık' Ak Partili Öztürk, “2021 için planlarımızı yapmaya başladık”
Girgin, 'Kendi çiftçimize sahip çıkalım' Girgin, "Kendi çiftçimize sahip çıkalım"
Büyükşehirde CHP'li meclis üyesi sayısı arttı Büyükşehirde CHP’li meclis üyesi sayısı arttı
Demir, 'Genel Başkanımız bizleri çok iyi karşıladı' Demir, “Genel Başkanımız bizleri çok iyi karşıladı”
Çoban'dan, Bahçeli'nin 'Evine dön çağrısına' cevap Çoban’dan, Bahçeli’nin “Evine dön çağrısına” cevap
Arıcıların durumunu Bakan Pakdemirli'ye sordu Arıcıların durumunu Bakan Pakdemirli’ye sordu
Siyaset Haberleri

AK Parti'nin Muğla’daki Kongre Takvimi Belli Oldu

AK Parti'nin Muğla'daki Kongre Takvimi Belli Oldu

İYİ Parti Milletvekili Özdağ, il başkanlığı düşen Şekerdağ’ı ziyaret etti

İYİ Parti Milletvekili Ümit Özdağ’a disiplin sürecinde imza vermeyen tek il başkanı olan Muğla İYİ Parti İl Başkanı İncilay Gezgin Şekardağ, il yönetim kurulu asil ve yedek üyelerinin çoğunluğunun istifa etmesi sonrası il başkanlığı düşmüştü. Bugün Özdağ, Şekerdağ’a teşekkür için Muğla’ya geldi.

Selvi, 'ABD'nin geldiği noktayı daha önce tespit etmiştik'

FRT Televizyonu’nda yayınlanan, Erdoğan Cankuş’un hazırlayıp sunduğu Pozitif Düşünce programının bu haftaki konuğu Vatan Partisi Merkez Karar Kurulu Üyesi Selçuk Selvi oldu. Ülke ve dış gündem ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Selvi, “Amerika Birleşik Devletleri’nin geldiği bugünkü noktayı daha önceden tespit etmiştik, öngörmüştük. Geçtiğimiz yıllarda Irak, Suriye, Libya ve dünyanın birçok yerinde neler yaptığını biliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ümit Özdağ'dan Açıklama Geldi

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'dan açıklama geldi.

İyi Parti’de Deprem!

İyi Parti Muğla İl Yönetim kurulu görevden alındı.

Demir “Kılıçdaroğlu’nun demokrasinin kelime anlamını bile bilip bilmediği şüpheli”

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı.

Yatağan'ın 56 yıllık hayali gerçekleşiyor

Muğla AK Parti Milletvekili Yelda Erol Gökcan yapımı devam eden Girme Barajı’nda incelemelerde bulundu.

Öztürk,

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, aylık basın toplantısında Fethiye ve Türkiye gündemiyle ilgili açıklamalarda da bulundu. Öztürk, Fethiye Körfezi'nin temizlenmesiyle ilgili bir soruya "vaad ediliyorsa sonuçlandırılmalı. Aradan iki yıl geçti, 125 milyona yapacaklardı, bekliyoruz" dedi.

CHP'li Oymak, "Dayanışma birliği güçleniyor"

Fethiye'de her türlü kadın şiddetine, cinayetine ve çocuk istismarlarına karşı oluşturulmakta olan Fethiye Kadın Platformu için Chp Fethiye Kadın Kolları'nda bir toplantı daha yapıldı. Toplantıyla ilgili olarak kısa bir açıklama yapan Chp Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülümser Oymak " kadın dayanışma birliği güçleniyor" dedi.

Öztürk, “Mustafa Kemal Mesleki Teknik Lise taşınacak”

AK parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk çarşı caddesindeki yeni parti binasında, 2021 yılının ilk basın açıklamasını yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yaptı.  

Her alanda yatırımlarımız kesintisiz devam ediyor

AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve  Yelda Erol Gökcan Muğla Merkezde ihaleye çıkılan yeni öğrenci yurt binasına ilişkin  açıklama yaptı.

Muğlamızın ve hemşehrilerimizin her zaman yanındayız

AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Muğla İl Müdürlüğü’nün çalışmalarına ilişkin açıklama yaptı.

İlçe Başkanı görevden alındı

Muğla'da korkunç bir cinayete kurban giden Bitlisli Pınar Gültekin’in ailesini arayarak, “Davadan vazgeçin” diyen kişinin Bitlis’te CHP Hizan İlçe Başkanlığı yapan Aydın Sadak olduğu ortaya çıktı. Sadak, iddianın ortaya çıktığı 26 Aralık günü Bitlis İl Başkanlığı tarafından, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte görevden alındı. CHP Bitlis İl Başkanı Veysi Uyanık, Sadak’ın görevden alınmasını sosyal medya hesabından duyurdu.

CHP Kadın Kolları’ndan eş zamanlı açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları, 81 il ve tüm ilçelerde eş zamanlı olarak bir açıklama gerçekleştirdi. CHP Fethiye Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Zehra Yarbaşı, kadın ve çocuk hakları açısından 2020 yılını değerlendirdi.

Ak Partili Öztürk, “2021 için planlarımızı yapmaya başladık”

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, mesaisinin büyük bir bölümünü, Çarşı Caddesi üzerinde yeni kiraladıkları ilçe binasının tamamlanması için geçiriyor. Yönetim kurulundaki arkadaşları ile birlikte, yeni ilçe binası tadilatını tamamlamak için gayret sarf eden AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, 2021 yılı etkinlikleri için planlamalara başladıklarını ifade ederken, “2021-2022 yılı çalışmalarını, 2023 yılı seçimleri için yapacaklarını, Ak Parti ve Cumhur İttifakının bir erken seçim düşüncesinin bulunmamaktadır” dedi.

Girgin, "Kendi çiftçimize sahip çıkalım"

Muğla Ziraat Odaları’nın hazırlamış olduğu Muğla çiftçilerinin taleplerini TBMM Genel Kuruluna taşıyan CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin Tarım ve Orman Bakanına "çiftçinin sesine kulak verin" çağrısında bulundu.

Büyükşehirde CHP’li meclis üyesi sayısı arttı

31 Mart yerel seçimleri sonrasında Muğla Büyükşehir Belediyesi Belediye Meclis üyesi dağılımı CHP 35, AKP 25, MHP 5 ve İYİ Parti 3 olarak sonuçlanmıştı. CHP'li Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Fikret Uzunhasan'ın yaşamını yitirmesinin ardından AK Parti'li Ula Meclis üyesi Özay Türkler Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliğine gelmiş, meclis dağılımı CHP 34, AK Parti 26, MHP 5 ve İYİ Parti 3 olarak gerçekleşmişti.

Demir, “Genel Başkanımız bizleri çok iyi karşıladı”

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Ankara programı kapsamında Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyarette bulundu.

Çoban’dan, Bahçeli’nin “Evine dön çağrısına” cevap

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ‘eve dön’ çağrısına sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla yanıt verdi. Çoban, Bahçeli’nin çağrısını tiye aldı.

Toplam 409 haber.