Teknoloji

Son dakika Teknoloji haberleri, en son Teknoloji haberler,, Teknoloji haberleri burada, haber oku | Teknoloji

Teknoloji Haberleri

Whatsapp, Instagram ve Facebook'ta 7 saatlik kesinti!

Sosyal medya platformları Whatsapp, Instagram ve Facebook tarihinin en uzun süren erişim sıkıntısını yaşadı. Facebook yetkilileri, yaklaşık 7 saat süren kesintinin hatalı bir konfigürasyondan kaynaklandığının saptandığını bildirdi. Facebook, kesinti sonrası kullanıcı bilgilerinin güvende olduğunu duyurdu.

“YAMAHA YOLDA” PROJESİ FETHİYE’YE GELİYOR

Bugüne kadar 800 km yol yapan ‘Yamaha Yolda’ projesi yüzlerce kullanıcıya ulaşıp yeni modellerini sürüş deneyimine açıyor. Geçtiğimiz ay İstanbul’dan start alan ‘Yamaha Yolda’ projesi yedinci durağı Fethiye’ye doğru yolda…

KUMLUOVA BİLİM FUARINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Kumluova Prof. Dr. Ayhan Önder Çok Programlı Anadolu Lisesi, TÜBİTAK Bilim Fuarı’na ev sahipliği yaptı. Okul öğrencileri tarafından hazırlanan 28 adet bilimsel proje fuarda görücüye çıktı.

GENÇ KIZ MUCİTLER İCATLARINI SERGİLEDİ

Tübitak’ın Desteklediği İle Fethiye Şehit Sümer Deniz Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinin İcat Ettikleri Çeşitli İcatlar Bugün Okul Bahçesinde Sergilendi.

MESLEK LİSESİ MESELESİ MEMLEKET MESELESİDİR

Fethiye Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin 5’inci Tübitak Bilim Fuarı ile 4’üncü Meslek Liseleri Alan ilgiyle incelendi. Bilim Fuarı’nda meslek liseleri alan tanıtımı da gerçekleştirildi. Tanıtım Fuarı Fethiye Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde törenle açıldı. 2 gün açık kalacak Bilim Fuarı’nda meslek lisesi öğrencilerinin yaptığı birbirinden değişik eserler fuara katılanlar tarafından

Toplam 5 haber.