Muğla'da çeşmelerden isli çamur akıyor

Yağmur sonrası yangın bölgeleri olan Menteşe ve Kavaklıdere İlçesi'ne bağlı köylerde is kokulu çamurlu sular aktı. Vatandaş bu duruma tepki gösterirken bir tepki de Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir'den geldi.

PAYLAŞ
Muğla'da çeşmelerden isli çamur akıyor
Yağmur sonrası yangın bölgeleri olan Menteşe ve Kavaklıdere İlçesi’ne bağlı köylerde is kokulu çamurlu sular aktı. Vatandaş bu duruma tepki gösterirken bir tepki de Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir’den geldi.
Dost Gazetesi - Vural Durmaz

Muğla’nın Kavaklıdere ilçesinde, yağmur sonrası çamurlu ve isli su şebekeye karışıyor. Çatak, Çamlıbel ve Menteşe mahallerinde çeşmelerden isli ve küllü çamur akıyor.”

“BU KADAR CİDDİYETSİZLİK FAZLA ARTIK”
Büyükşehir Belediyesi’nin 2-3 günlük işi 6-7 yıldır yapmadığı için çeşmelerden siyah çamur aktığını söyleyen Kavaklıdere Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Demir, “Muğla Büyükşehir Belediyesi halkımızın sağlığı ile daha fazla oynamaya kimsenin hakkı yok. Bu kadar ciddiyetsizlik fazla artık. Beceremeyecekseniz yetkinizi devredin Kavaklıdere Belediyemize. Bu basit problemi bir ayda, evet sadece bir ayda biz çözelim. Menteşe ve Çamlıbel mahallerimizdeki halkımızın içme sularının bugünkü durumu, maalesef bu.”
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN