Saklıkent'te yağmur nedeni ile geçişlere izin verilmedi

Seydikemer ilçesindeki Saklıkent Kanyonunu gezmek isteyenlere yağmurlu hava engel olamadı. Birçok yerli ve yabancı turist Saklıkent'in eşsiz güzelliğini keşfetmek için kanyona akın ederken, kanyon içinde yağmur nedeni ile geçişlere izin verilmedi.

PAYLAŞ
Saklıkent'te yağmur nedeni ile geçişlere izin verilmedi
Seydikemer ilçesindeki Saklıkent Kanyonunu gezmek isteyenlere yağmurlu hava engel olamadı. Birçok yerli ve yabancı turist Saklıkent’in eşsiz güzelliğini keşfetmek için kanyona akın ederken, kanyon içinde yağmur nedeni ile geçişlere izin verilmedi.
Dost Gazetesi - Dudu Hanım Canğara

Saklıkent Milli Parkını ziyarete gelen yerli ve yabancı turistlere yağışlı hava engel olamadı. Doğa ile iç içe dik yamaçlardan oluşan doğal parkuruyla her yıl çok sayıda macera tutkunu yerli ve yabancı turisti ağırlayan Saklıkent Kanyonu yağışlı havalarda da misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Yağışlı hava nedeni ile kanyon içinde sudan geçişlere izin verilmezken, buz gibi suların çıktığı bölümlere misafirler kabul edildi. Kanyonun derinliklerine geçemeyen tatilciler üzülse de, herhangi bir sel durumunda zarar görmemeleri için yapılan bu yasağı olumlu karşıladılar. Yetkililer herhangi bir olumsuzluğa yer vermemek için yağışlı günlerde bu yasağın uygulandığı belirttiler. 
 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN