Şehitler İçin Lokma Döktürdüler

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından dernek binasında Sarıkamış, Kore, Kıbrıs, terör ve 15 Temmuz şehitleri yararına lokma hayrı yapıldı. Lokmadan Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 'ni ziyaret eden Fethiye Kaymakam Vekili Hayrettin Balcıoğlu'na da ikram edildi.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Dudu Hanım Canğara

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından yapılan etkinliğe Fethiye Kaymakam Vekili Hayrettin Balcıoğlu, Muğla Alay Komutanı  Tuğgeneral  Ali Gemalmaz , Fethiye Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, Karagözler Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Çiçek , Deva Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç ve vatandaşlar katıldı.
Vekaleten Fethiye Kaymakamlığı’na atanan Hayrettin Balcıoğlu, Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Sarıkamış şehitleri ve tüm şehitler adına lokma döktüren dernek, ziyaret sırasında Kaymakam Balcıoğlu’na lokmadan ikram etti. 
Fethiye Kaymakam Vekili  Hayrettin  Balcıoğlu, Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Kaymakam Balcıoğlu’nu Dernek Başkanı Namık Ünal ve dernek yönetimi karşıladı. 
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Kaymakam Hayrettin Balcıoğlu, “Tek derdimiz var vatandaşa hizmet. Dalaman Hudut İdare Amiri iken  geçtiğimiz hafta içerisinde bakanlığımızın talimatlarıyla Fethiye Kaymakamlığına geçici olarak görevlendirildim. Fethiye’de çok güçlü bir kamu grubumuz var. Yeter ki vatandaşımıza devletimizin sıcak elini en iyi şekilde uzatabilelim. Sayın Valimizin ve il kuruluşlarımızın da destekleriyle Fethiye’mizde ne kadar derdi olan dermana ihtiyacı olan her kim varsa muhtarlarımızla birlikte hep beraber elimizi onlara uzatacağız. Sizlerin her zaman yanınızda olacağız. Bugünde buradayız. Kolay değil bu güzel vatan Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimizin kanlarıyla sulanan bu vatan da hep beraber çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Burada da bugün lokma hayrı düzenlemiş derneğimiz. Allah kabul etsin hayrınızı diyoruz. Bütün derdimiz Türkiye Cumhuriyeti Devleti”  dedi.
Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal ise; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kaymakamımıza ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Aynı zamanda bugün Sarıkamış ve Kore şehitlerimize, Kıbrıs şehitlerimize ve terör şehitlerimize 15 Temmuz şehitlerimizin ruhları şad olsun diye lokma döktürdük. Onlar bu vatanı bize emanet ettiler. Bizde bu vatanı sonuna kadar korumaya muktediriz. Kanımızın son damlasına kadar çalışacağız. Bölücü terör örgütü ile de mücadalemiz şu anlarda devam etmektedir. Bu belanın da kökünü kazıyacağız. Kaymakamıma tekrar teşekkür ediyor, hoş geldin diyorum. Derneğimize ve Fethiyemize büyük hizmetler yapacağından eminim” ifadelerini kullandı. 
 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN