Bina inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yaptırılacak

Basın İlan Kurumu İlan Portalıİlan.Gov.Tr'de Yer Alan İlana Göre, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı T.C. Çevre, Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (Toki) tarafından, Muğla İli Bodrum İlçesi Tapu ve Kadastro Hizmet Binası İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Dost Gazetesi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı T.C. Çevre, Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (Toki) tarafından, Muğla İli Bodrum İlçesi Tapu ve Kadastro Hizmet Binası İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  

Basın İlan Kurumu İlan Portalıİlan.Gov.Tr'de Yer Alan İlana Göre, 03.12.2021

Detaylar için linke tıklayınız...

https://www.ilan.gov.tr/ilan/878243/ihale-duyurulari/yapim-isi-ve-insaat-ihaleleri/bina-insaati-ile-altyapi-ve-cevre-duzenlemesi-isi-yaptirilacak

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN