Hava Durumu Haberleri

Hava Durumu Haberleri

Sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Uyarı Merkezi tarafından yapılan açıklamada, Salı günü sabah saatlerinden itibaren Çarşamba öğle saatlerine kadar kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli sağanak yağış bekleniyor. Meteoroloji Muğla ve ilçelerinde beklenen kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışlara karşı dikkatli ve tedbirli olunması konusunda uyardı.

Meteorolojiden sevindiren haber!

Türkiye genelinde bahar ayına girilmesi ile sıcaklıklar düşmeye başladı. Vatandaş ise havaların tam olarak ne zaman soğuyacağını merak ediyor. Fethiye Meteoroloji İstasyon Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Fethiye'de gün güne havaların serinleyeceği ve Salı günü (yarın) sağanak şeklinde bahar yağmurlarının görülebileceği kaydedildi.

Fethiye’de Bahar Ayları Kendini Gösteriyor

Türkiye genelinde bahar ayına girilmesi ile sıcaklıklar düşmeye başladı. Vatandaş ise havaların tam olarak ne zaman soğuyacağını merak ediyor. Fethiye Meteoroloji İstasyon Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Fethiye'de gün güne havaların serinleyeceği ve en yüksek sıcaklığın 33 derece olacağı öğrenildi.

Bodrum’da fırtına nedeniyle feribot seferleri iptal edildi

Muğla’nın Bodrum ilçesinde gece saatlerinde başlayan ve saatteki hızı 70 kilometreye kadar ulaşan fırtına hayatı olumsuz yönde etkiledi.

Fethiye’de 5 günlük hava durumu

Fethiye’de yarın hava güneşli seyredecek. Cuma, Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günlerinin ise yağışlı geçmesi bekleniyor.

Hafta sonu hava nasıl olacak?

Cumartesi ve Pazar günlerini değerlendirmek isteyen vatandaşlar, hava durumu tahminlerine yoğunlaştı.

Fethiye’de 5 günlük hava durumu

Fethiye Meteoroloji İstasyon Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgilere göre Pazartesi günü güneşli olurken, Salı günü ise hafif sağanak yağış bekleniyor. Hava sıcaklıklarının ise 19-22 derece aralığında olacağı bildirildi.

Fethiye Hafta Sonu Güneşli

Cumartesi ve pazar günlerini değerlendirmek isteyen vatandaşlar hava durumu tahminlerine yoğunlaştı.