Şampiyon Boksör Alcu'dan, Kaymakam Fırat'a ziyaret

UBA Avrupa Altın Kemer Şampiyonası'nda rakibini ilk rauntta yenerek, Altın Kemeri kazanan Milli Boksör Kubilay Alcu, Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat'ı ziyaret etti.

PAYLAŞ
Şampiyon Boksör Alcu'dan, Kaymakam Fırat'a ziyaret
UBA Avrupa Altın Kemer Şampiyonası'nda rakibini ilk rauntta yenerek, Altın Kemeri kazanan Milli Boksör Kubilay Alcu, Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ı ziyaret etti.
Dost Gazetesi - Abuzer Tolga Elikli

İstanbul Cafer Ağa Spor Salonu'nda Gürcistan'lı Rakibi Paata Varduashvılı’yı ilk raunda nakavt ile yenerek UBA Avrupa Altın Kemer Şampiyonluğu ünvan maçını kazanan Milli Boksör Kubilay Alcu, şampiyonanın ardından Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret etti. Altın Kemeri kazanarak Fethiye’ye büyük bir sevinç ve gurur yaşatan Alcu, başarısını Kaymakam Fırat ile paylaştı.
FETHİYE’YE BÜYÜK BİR GURUR YAŞATTILAR
UBA Avrupa Altın Kemer Şampiyonluğu ünvan maçında rakibini yenerek Altın Kemer’i kazanan Kubilay Alcu’nun başarısı karşısında oldukça onurlandıklarını dile getiren Kaymakam Eyüp Fırat, “ Öncelikle Kubilay kardeşime ve hocamıza teşekkür ediyorum. Fethiye’ye büyük bir gurur yaşattılar. Tabi bizim kardeşimizden beklentimiz hep vardı. İnşallah bundan sonra farklı yaş kategorilerinde de çok daha iyilerini kazanacak. Biz kendisine güveniyoruz, kardeşimizle gurur duyuyoruz ve kendisini takip edeceğiz, başarılarıyla övüneceğiz. Ben tekrardan, öncelikle ailesine ve hocalarına teşekkür ediyorum” dedi. 
HEDEFİM DÜNYA ŞAMPİYONLUĞUDUR
Şampiyonada kazandığı Altın Kemer’i de yanında getirerek Kaymakam Eyüp Fırat ile hatıra fotoğrafı çektiren başarılı sporcu Kubilay Alcu, kendisine verilen desteklerden dolayı teşekkür ederek, “Sayın kaymakamımıza beni desteklediği için teşekkür ederim. Hedefim dünya şampiyonluğudur. İnşallah Fethiye’mize dünya şampiyonluğunu getireceğim. İnandık 13 yıldan beri bu yolun peşindeyiz. Fethiye’mize çok güzel başarılar getireceğim” diye konuştu.
 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN