Türkiye Akdeniz Offroad Kupası 1. Ayak yarışına 30'dan fazla sporcu katılacak

Türkiye Akdeniz Offroad kupası 1. ayak yarışı Cumartesi (16 Ekim 2021) günü Beşkaza Meydanında start alacak. Türkiye Akdeniz Offroad kupası 1. ayak yarışı ile ilgili açıklamada bulunan Fethiye Orman Spor Kulübü Yarışma Genel Sekreteri Ümit Kasım, 'Türkiye Akdeniz OFF Road kupasının 1. Ayağı cumartesi günü Beşkaza Meydanında start alacak. Burada araçların kontrolleri yapıldıktan sonra cumartesi günü Esenköy parkur alanımızda mini bir konserimiz olacak. Bu konuya ilgi duyan duymayan herkesi mutlaka bekliyoruz' dedi.

PAYLAŞ
Türkiye Akdeniz Offroad Kupası 1. Ayak yarışına 30'dan fazla sporcu katılacak
Türkiye Akdeniz Offroad kupası 1. ayak yarışı Cumartesi (16 Ekim 2021) günü Beşkaza Meydanında start alacak. Türkiye Akdeniz Offroad kupası 1. ayak yarışı ile ilgili açıklamada bulunan Fethiye Orman Spor Kulübü Yarışma Genel Sekreteri Ümit Kasım, “Türkiye Akdeniz OFF Road kupasının 1. Ayağı cumartesi günü Beşkaza Meydanında start alacak. Burada araçların kontrolleri yapıldıktan sonra cumartesi günü Esenköy parkur alanımızda mini bir konserimiz olacak. Bu konuya ilgi duyan duymayan herkesi mutlaka bekliyoruz” dedi.
Dost Gazetesi - Abuzer Tolga Elikli

30’DAN FAZLA SPORCU KATILACAK
Türkiye Akdeniz OFF Road kupasının 1. Ayağı yarışına 30’dan fazla sporcunun katılım gösterdiğini belirten Fethiye Orman Spor Kulübü Yarışma Genel Sekreteri Ümit Kasım, “Türkiye Akdeniz OFF Road kupasının 1. Ayağı cumartesi günü Beşkaza Meydanında start alacak. Burada araçların kontrolleri yapıldıktan sonra cumartesi günü Esenköy parkur alanımızda mini bir konserimiz olacak. Bu konuya ilgi duyan duymayan herkesi mutlaka bekliyoruz. Beşkaza meydanından araçlarımızı görebilirsiniz. Türkiye’nin birçok yerinden gelen 30’dan fazla sporcu katılımı ile gerçekleşecek olan bu yarışmaya hepinizi davet ediyoruz. Araçlarımızı görün ve sizde orada bunun motivasyonuna girin. Daha sonra Pazar günü de yarışımız olacak. Pazar gün ki yarışımız saat 11: 00 da başlayacak. Tabi öncesinde birkaç aktivitemiz, eğlencemiz olacak. Fethiye S1 kategorisinde yarışmacı arkadaşlarımızdan birisi de burada. Yardımcı Pilotumuz İlker Kısa, babası Tercan Kısa ile yarışa katılacaklar. İlker Kısa; çok heyecanlıyız, böyle bir yarışın Fethiye’mizde olması gayet heyecan verici. Bütün spor sevenleri, bütün OFF Road sevenleri bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN