Abalı Hukuk Bürosu hizmette

Fethiye'de hizmete başlayan Abalı Hukuk Bürosu'nun açılış törenine yoğun bir ilgi oldu. Fethiye, Seydikemer ve bölgenin iş ve siyaset dünyasından davetlilerin yer aldığı etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

PAYLAŞ
Abalı Hukuk Bürosu hizmette
Fethiye’de hizmete başlayan Abalı Hukuk Bürosu’nun açılış törenine yoğun bir ilgi oldu. Fethiye, Seydikemer ve bölgenin iş ve siyaset dünyasından davetlilerin yer aldığı etkinlik; renkli görüntülere sahne oldu.
Dost Gazetesi - Hilal Akbaş

Babataşı Mahallesi’nde bulunan Abalı Hukuk Bürosu, avukatlar Dorukhan Abalı, Efe Mit ve İlayda Şanlı tarafından kuruldu. Açılış törenine AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Muğla geçmiş dönem Milletvekili Hasan Özyer, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, kurum müdürleri, siyasi parti ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile davetliler katıldı. Açılış konuşmalarının ardından açılış kurdelesi, programa katılan protokol üyeleri tarafından çözüldü. Daha sonra davetliler, hukuk bürosunu gezdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN