Dalaman Limonu, İstanbul'da Komisyonsuz Satılacak

Dalaman'da üretilen limonlar Köy Koop'un İstanbul Hali'nde bulunan yerinde komisyonsuz olarak satılacak.Limonunu satamayan çiftçilere destek olmak amacı ile bu organizasyonda limonların istanbul'a nakliyesi Dalaman Belediyesi tarafından karşılanacak.

PAYLAŞ
Dalaman Limonu, İstanbul'da Komisyonsuz Satılacak
Dalaman’da üretilen limonlar Köy Koop’un İstanbul Hali’nde bulunan yerinde komisyonsuz olarak satılacak.Limonunu satamayan çiftçilere destek olmak amacı ile bu organizasyonda limonların istanbul’a nakliyesi Dalaman Belediyesi tarafından karşılanacak.
Dost Gazetesi - Dost Gazetesi

Dalaman’da üretilen  limonlar Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş,Köy Koop. Genel Başkanı Eray Çiçek ,Köy Koop.Genel Başkan Yardımcısı Barış Aydın ve Dalaman Ziraat Odası Başkanı Tevfik Tayfun Tuncay organizasyonu ile limonunu satamayan çiftçilerin ürettikleri limonlar Köy Koop’un İstanbul Hali’nde bulunan yerinde komisyonsuz olarak satılacak.Limonların İstanbul’a nakliyesi de Dalaman Belediyesi tarafından karşılanacak.Konu ile ilgili açıklama yapan Dalaman Ziraat Odası Başkanı Tevfik Tayfun Tuncay “Çiftçilerimizin bu zor günlerinde biraz olsun destek olmak istedik.Limon üreticilerimiz bu yıl limonlarını satamadı.Bununla ilgili bir çalışma başlatmıştık.Yaptığımız girişimler sonucunda  Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş,Köy Koop. Genel Başkanı Eray Çiçek ,Köy Koop.Genel Başkan Yardımcısı Barış Aydın ve Dalaman Ziraat Odası olarak bizlerin organizasyonu ile çiftçilerin ürettikleri limonlar Köy Koop’un İstanbul Hali’nde bulunan yerinde komisyonsuz olarak satılacak. Limonların İstanbul’a nakliyesi de Dalaman Belediyesi tarafından karşılanacak.Bu konuda çiftçilerimizin yanında olarak bu organizasyonu gerçekleştirdikleri için Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş,Köy Koop. Genel Başkanı Eray Çiçek ,Köy Koop.Genel Başkan Yardımcısı Barış Aydın’a çiftçilerimiz adına teşekkür ederim. Çiftçilerimizin mağduriyetini az da olsa giderebildiysek bizler için en büyük hediye bu olacaktır. Tüm çiftçilerimize bol bereketli kazançlar diliyoruz”dedi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN