Fethiye Edebiyat Grubu kardeş ülke Azerbeycan'da

Fethiye Edebiyat Grubu ve edebiyatseverlerden 17 şair Azerbaycan Bakü'ye gitti. Okurları ile buluşan Fethiye Edebiyat Grubu üyeleri birçok programa katılarak, okurları ile buluştu.

PAYLAŞ
Fethiye Edebiyat Grubu kardeş ülke Azerbeycan'da
Fethiye Edebiyat Grubu ve edebiyatseverlerden 17 şair Azerbaycan Bakü’ye gitti. Okurları ile buluşan Fethiye Edebiyat Grubu üyeleri birçok programa katılarak, okurları ile buluştu.
Dost Gazetesi - Sezgi Köktener

Fethiye'den kardeş ülkeye giden Fethiye Edebiyat Grubu üyelerinden Coşkun Karabulut ve Celal Bozkurt yanı sıra diğer şehirlerden Mersin, Hatay, Ankara, Bodrum, Antalya'dan edebiyatseverler Azerbaycan Bakü’ye gitti. Edebiyatseverler Azerbaycan’da Nizami Gencevi'nın 880. doğum yılı anma programına katılıp, türbesini ziyaret etti. Ardından Bakü Azer kitap' ta imza günü ve söyleşi yapan edebiyat grubu Azerbaycan’ın tanınmış ressamı Nevai Metin' in, Sedet Art adlı resim atölyesini ziyaret etti. Azerbaycan milletvekili ve şairi Sabir Rüstemhanlı' nın verdiği yemeğe katılan edebiyat grubu, ”Azerbaycan’ın kardeş ülke olduğunu tüm benliğimizle hissettik” dediler. 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN