Fethiyeli Güreşçilerden 8 Altın Madalya

Fethiye Gençlik Ve Spor Güreş Kursu Muğla Serbest Güreş Okullar Arası İl Birinciliğinden 8 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya ile döndü.

PAYLAŞ
Dost Gazetesi - Sezgi Köktener

Fethiye Gençlik Ve Spor Güreş Kursu 21-22 Aralık tarihleri arasında Muğla’nın Yatağan ilçesinde düzenlenen Muğla Serbest Güreş Okullar Arası İl Birinciliğinden 8 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya ile döndü.
‘’TAKIM HALİNDE ŞAMPİYON OLDUK’’
Muğla’nın Yatağan ilçesinde yapılan Okullar Arası Serbest Güreş İl Birinciliğinde takım halinde şampiyon olduk diyen Güreş Antrenörü Kürşat Çimen ‘’Yaklaşık 5 aylık çalışmamızın sonunda  şampiyonaya 21-22 Aralık tarihleri arasında 11 sporcuyla katıldık. 8 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya ile müsabakaları tamamladık. Sporcularımı kutluyorum. Bize bu süreçte destek olan Muğla Gençlik Ve Spor İl Müdürü Ömer İlman’a, Fethiye Gençlik Ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit ve bütün ailelere teşekkür ediyorum. Bundan sonra çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yeni hedeflerimiz var. İnşallah Türkiye Şampiyonası’nda madalyalar kazanırız. Fethiye’de yaşayan diğer ailelere de söylemek istiyorum ücretsiz kurslarımız devam ediyor. 2012, 2013, 2014 doğumlu çocuklar gelip güreş kursumuza katılabilirler’’dedi.
Okullar Arası Serbest Güreş İl Birinciliği’nde 52 kiloda birinci olan Egehan Katrancı; ‘’Ben de Süleyman Atlı gibi olmak istiyorum’’ diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN