Sed Medya Haberleri

Sed Medya Haberleri

Başkan Soydemir'den, Köktener'e iadeyi ziyaret

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir SED Medya sahibi Seda Köktener'e iadeyi ziyaret gerçekleştirdi. SED Medya sahibi Seda Köktener, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir’in gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten memnun olduğunu ve nazik ziyaret için teşekkür ettiğini belirtti.

LÖSEV yetkilisi Deniz Elmalı’dan SED Medya’ya ziyaret

Lösemili Çocuklar Vakfı İzmir Ege Merkez Ofisi Aktif İletişim Yönetmeni Deniz Elmalı, SED Medya’yı ziyaret etti.

Genç Siyasetçi Doğu'dan Başkan Köktener'e ziyaret

Fethiyeli genç siyasetçi Turhan Doğu ve Taygun Değer SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’i ziyaret etti.

SED Medya Çalışanları Stres Attı

SED Medya bünyesinde bulunan; FRT Televizyonu, Gerçek Fethiye Gazetesi, Dost Gazetesi, FRT FM, Fethiye Aktüel Dergisi çalışanları yeni yayın dönemi kutlamasında bir araya geldi.

“Spor Günlüğü” FRT TV’de

FRT Televizyonu yeni yayın dönemine başladı. Her hafta Salı günleri moderatörlüğünü Necati Kanbur’un yaptığı “Spor Günlüğü” programının yorumculuğunu ise Fevzi Sevinç üstleniyor. Özel konuklarında katıldığı “Spor Günlüğü” programının ilk konuğu Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman oldu.

Mert ile Begüm’ün en mutlu günü

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’in oğlu Mert Köktener ile Hakan Şahinler’in kızı Begüm Şahinler unutulmayacak bir düğünle dünya evine girdiler.

SED Medya'dan, Başsavcı Bingül'e Hayırlı Olsun Ziyareti

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül'e, 'hayırlı olsun' ziyareti gerçekleştirdi.

Ağustos Ayı Konuğu Ciğerci Mahir

Fethiye Aktüel Magazin Dergisi'nin 65. sayısında ayın konuğu 1984 yılından bu yana bu sektörde kalitesi ve lezzeti ile adından söz ettiren Ciğerci Mahir Usta… SED Medya Program Koordinatörü Selin Köktener ile birlikte Fethiye Devlet Hastanesi Acil giriş yolunda bulunan Ciğerci Mahir’de keyifli bir söyleşi gerçekleştiren Ciğerci Mahir Usta, 'Fethiye Aktüel Magazin Dergisi bu bölgenin en etkili dergilerinden. Okuyucularının iyi takip ettiği, bilgilendiren ve eğlendiren özel bir dergi” ifadelerine yer verdi.

Köktener’den, Kökten’e Ziyaret

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’den, Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten ve Yönetimine 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Balcı, “İleriye dönük siyaset düşünüyorum”

Yaz sezonun girmesiyle Fethiye’ye tatile gelen oyuncu Özlem Balcı, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’in sorularını yanıtladı. Hayatı boyunca çizgileri olduğunu ve başlama noktasından bu güne kadar hiçbir şeyin değişmediğini vurgulayan Özlem Balcı, “Biliyorsun biz seninle Seda ve Özlem Balcı ilk başlangıç yerim burası zaten. Benim bu sektöre başlama noktam burası. Başlama noktam buradayken de ben böyleydim” dedi.

Köktener, TGK Denetleme Kurulunda

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Kurul toplantısı Ankara’da yapılırken, Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı ve SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener Denetleme Kuruluna seçildi.

SED Medya 2 yaşında

15 Haziran 2019’da faaliyet alanını çoğaltarak yayın hayatına devam eden SED Medya 2 yaşında. Dost gazetesi ve Fethiye Aktüel Magazin Dergisi ile yayın hayatını sürdüren, 15 Haziran 2019 yılından itibaren Gerçek Fethiye Gazetesi, Sondakika48 İnternet Sitesi, FRT TV ve FRT FM’mi de bünyesine katarak 2 yıldır faaliyetlerine ara vermeden devam eden SED Medya 2 yaşında.

Aktüel Magazin Dergisi'nin Haziran ayı konuğu Harun Sağır

Fethiye Aktüel Magazin Dergisi'nin 64. sayısında ayın konuğu Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır. SED Medya Program Koordinatörü Selin Köktener ile birlikte Seydikemer Cennet Deresi Restoran’da keyifli bir söyleşi gerçekleştiren Harun Sağır, “Fethiye Aktüel Magazin Dergisi bu bölgenin en etkili ve süreli yayın gösteren dergilerinden birisi. Okuyucularının iyi takip ettiği, en azından gündemi takip edebildiği belki de Muğla’da tek diyebileceğimiz bir dergi” ifadelerine yer verdi.

Başkan Adayı Bozoğlu SED Medya’yı ziyaret etti

Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkan adayı Fatih Bozoğlu Fethiye’de Belediye Başkanı Alim Karaca ve Gazeteciler Cemiyeti üyesi gazetecilerin yanı sıra Muğla İnternet Gazetecileri Derneği ve SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’i ziyaret etti. 

SED Medya’dan Başkan Otgöz’e nezaket ziyareti 

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener ve beraberindeki heyet, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e nezaket ziyaret ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Ayaz ve Yaşar ailelerinin mutlu günü

SED Medya ailesinden Müge ve Eyüp Ayaz’ın biricik kızları Sümeyye, Sadike-Nevzat Yaşar’ın oğlu Mustafa Yaşar ile sade bir törenle dünya evine girdi. Fethiye Belediyesi Nikah Memuru Mehmet Küçükala’nın kıydığı nikahta, genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Aktüel Magazin Dergisi’nde ayın konuğu, Sarper Konakçı

Fethiye Aktüel Magazin Dergisi’nin 63. sayısında ayın konuğu Turizmci Sarper Konakçı… SED Medya Program Koordinatörü Selin Köktener ile birlikte Barbun Restoran’da keyifli bir söyleşi gerçekleştiren Sarper Konakçı, “Çok keyifli bir söyleşi oldu. SED Medya olarak Fethiye’nin önde gelen hatta en güçlü medya kuruluşusunuz. Sizler sayesinde kendimizi Fethiye’ye daha iyi tanıtma imkanı buluyoruz” diye konuştu.  

SED Medya'dan İletişim Başkanlığı Müdürü Sağun’a Ziyaret

SED Medya Yönetim Kurulu ve Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener, ekibiyle birlikte İletişim Başkanlığı Muğla Bölge Müdürü Sezgin Sağun’u ziyaret ederek, yeni ofislerinin hayırlı uğurlu olmasını diledi. Ziyarette Muğla basını hakkında fikir alışverişinde bulunulup, Sezgin Sağun ve ekibine yeni ofislerinde iyi çalışmalar dileklerini iletti.       

Model uçak tutkunları hava sahası istiyor

Yapımı ve uçurması oldukça zevkli olan model uçaklara son zamanlarda ilgi oldukça arttı. Çeșitli yöntemlerle gökyüzüne tașınan bu uçakların sevdalıları ise Fethiye’de bir hayli fazla. 4 sene önce İstanbul’dan gelip Fethiye’ye yerleşen Kemal Albayrak ve Fatih Ergenekon, model uçak tutkunlarından sadece ikisi. Kendi atölyelerinde yaptıkları model uçaklarla 40 yılı aşkındır, yarışmalara ve olimpiyatlara katılan Albayrak ile Ergenekon, Fethiye’de de bu hobilerini sürdürebilmek istiyorlar. Bunun için uygun hava sahasının gerektiğini vurgulayan model uçak tutkunları, bu hobiye sahip ilçede yaşayan yaklaşık 50 kişi adına da yetkililerden destek bekliyorlar. Model uçak sevdalıları Kemal Albayrak ve Fatih Ergenekon, SED Medya’ya yaptıkları özel açıklamada, bu hobinin düzenlenecek yarışma ve olimpiyatlarla Fethiye’ye alternatif turizm alanı yaratabileceğine de dikkat çektiler.

Özcan, “Basın mensuplarının aşı olması konusunda soru önergesi sunacağım” 

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Suat Özcan, Şehit Fethi Bey’i anma töreni kapsamında geldiği Fethiye’de, SED Medya’ya ziyarette bulundu. Milletvekili Özcan, “Meclis’e döndüğüm zaman hem basın çalışanlarının hem de turizm sektörü içinde yer alan paydaşların aşı olmaları hususunda, soru önergesi sunacağım” dedi. 

Köktener, “Medya zor durumda” 

İnternet Gazetecileri Federasyonu Başkan Vekili aynı zamanda Muğla İnternet Gazetecileri Derneği ve SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, Netonline TV’de Vural Efecik’in hazırlayıp sunduğu Objektif Bakış programına konuk oldu. Online gerçekleşen programda Türkiye genelinde yerel basının durumu masaya yatırıldı. 

Şubat ayında doğanlar için toplu doğum günü kutlaması 

SED Medya bünyesinde çalışan ve Şubat ayında dünyaya gelen personeller için toplu doğum günü kutlaması yapıldı. Eğlenceli anlara sahne olan organizasyonda, toplam 9 çalışanın doğum günü aynı anda kutlandı. 

Deva Partisi’nden SED Medya'ya ziyaret

DEVA Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç, ekibiyle birlikte SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener'i ziyaret etti.

SED Medya'dan FETOB’a ziyaret

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, ekibiyle birlikte Fethiye Otelciler Birliği Başkanı Bülent Uysal’a iade-i ziyarette bulundu. Turizm sezonun iyi geçmesini dileyen Köktener, FETOB Başkanı Bülent Uysal ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Tavlı’dan İGD ve SED Medya’ya ziyaret

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Fethiye’ye yaptığı ziyaretler kapsamında SED Medya ve İGD’ye de ziyarette bulundu. Vali Orhan Tavlı, SED Medya Yönetim Kurulu ve Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener’i ziyaret ederek, dernek çalışmaları ve pandemi döneminde karşılaşılan sorunların aşılması ile ilgili olarak bilgiler aldı. Vali Orhan Tavlı, Fethiye’de kurumlara ve STK’lara yaptığı ziyaretlerin çok olumlu geçtiğini ifade etti. 

İGF’den İGD’ye ziyaret

İnternet Gazetecileri Federasyonu Genel Başkanı Mesut Demir ile İnternet Gazetecileri Federasyonu Reklam Müdürü Nurcan Köken, Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı ve SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’i ziyaret etti.

İGF’den Kilis çıkarması

Kilis Valisi Recep Soytürk makamında İGF heyetini ağırladı. SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı, Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı, İGF Genel Başkan Vekili Seda Köktener’in de yer aldığı ziyarette  İGF heyeti adına konuşan Genel Başkan Mesut Demir, kurumsal internet gazete ile meslektaşları bir çatı altında toplamak için çaba gösterdiklerini söyledi.

İGF’den Güneydoğu Anadolu temasları

Merkezi Bursa’da bulunan ve 81 ilde örgütlenen İnternet Gazetecileri Federasyonu (İGF) Genel Başkanı Mesut Demir, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde İl Valileri ve Belediye Başkanları ile Gazeteciler Cemiyetlerini ziyaret etti. Federasyonun Anadolu turu ziyaretlerinde İGF Genel Başkan Mesut Demir'e, İGF Başkan Vekili, Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hürmüz Seda Köktener, Reklam Ajansı Başkanı Nurcan Köken ve Yönetici Asistanı Didem Üzerk de eşlik etti.

SED Medya’dan Başkan Otgöz’e hayırlı olsun ziyareti

Yeni binaya kavuşan Seydikemer Belediyesi Başkanı Yakup Otgöz’e SED Medya’dan hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. SED Medya Genel Müdürü Sıdıka Kölemen beraberinde Gerçek Fethiye Yazı İşleri Müdürü Ersin Dal, Reklam Müdürü Tolga Elikli, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü ziyaret ederek, yeni binanın hayırlı uğurlu olmasını dilediler. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, ziyarette yaptığı açıklamada, “Birlik beraberlik içinde her şeyin üstesinden geliriz” ifadelerini kullandı.

Kılınç, kampanya hakkında SED Medya’ya bilgiler verdi

Saadet Partisi Fethiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Sümeyye Kılınç SED Medya Genel Müdürü Sıdıka Kölemen’e ziyarette bulundu. Gerçekleştirdikleri ziyarette başlattıkları kampanya hakkında bilgilerde aktaran Başkan Kılınç destek beklediklerini dile getirdi.